ДВУОР ІМ.С.БУБКИ — «Екологічними стежками рідної України»

ДВУОР ІМ.С.БУБКИ
0

ДВУОР ІМ.С.БУБКИ
  • Рейтинг: 0
  • Останній візит: 10 місяців назад
  • Регистрация: 10 місяців назад

Анкета

Місто:
Артемовск

Стена пользователя

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
10 місяців назад
#

Сєвєрний ставок
На початку червня цього року команда учнів відвідала штучне водоймище біля нашого навчального закладу. Ставок розташовано на півночі міста, тому він називається Сєвєрний. Тут є все для відпочинку: пляж, дитячий майданчик, поблизу алея роз, березовий гай. Вже багато років на це водоймище прилітають лебеді.
Цікаве спостереження, люди які ведуть активний спосіб життя, живуть довше, але варто відзначити, що відпочинок повинен бути вам до душі. Секрет користі активного відпочинку до людини криється в адреналіні і гормоні щастя, все це впливає на нас сприятливо. Біля Сєвєрного ставка є всі умови для продовження свого віку.

Загрузка...
10 місяців назад
#

Вплив активного відпочинку на здоров’я
У здоровому тілі здоровий дух, і нерозумно з цим не погодиться. Активний відпочинок — це свято для нашого організму.
В сучасному суспільстві, тіло в якому цього здорового духу предостатньо, так часто і не зустрінеш. Всі, звичайно, почнуть говорити, що у всьому винна екологія, відсутність часу займатися собою, але в більшості випадків ми самі є причиною своїх бід.
Активний відпочинок можна здійснити в будь-яких місцях. Наша команда вирішила відвідати та проаналізувати гідрографічні рекреаційні об’єкти міста Бахмут. Першим став – Восьмий ставок…
Гарна природа навколо! Але купатися не можна! Тільки полежати на травичці та подихати повітрям.
Загрузка...