Дослідницька подорож. День другий.

Сьогоднішній день розпочався з теплої зустрічі в музеї техніки «Фаетон». Вразили експонати: раритетні автомобілі, мотоцикли минулих епох, велосипеди, військова техніка та зброя часів Першої та Другої Світової Війни. Усі учасники зробили багато яскравих світлин, придбали сувеніри й отримали безліч приємних та яскравих емоцій від екскурсії.

Не менш захоплюючою стала подорож до музею техніки «Мотор Січ». Ознайомившись з експозицією музею, ми долучилися до історії його розвитку: найвідомішими конструкторами та їх витворами Запорізького заводу моторобудування. Побачили на власні очі й двигуни різних епох. Затамувавши подих, наша група спостерігала за приведеним в дію двигуном «Д-18Т», який є найпотужнішим механізмом великовантажного літака «Мрія». В кінці нашої подорожі ми зустрілися з президентом АТ «Мотор Січ» Богуслаєвим В’ячеславом Олександровичем.

У цей день нам пощастило відвідати біологічний факультет Запорізького національного університету. Супроводжував нас завідуючий кафедри загальної та прикладної екології і зоології, доктор біологічних наук, професор Рильський Олександр Федорович, який ознайомив нас з науковою групою ведучих спеціалістів з екології та природозбереження, котрі виховали справжніх професіоналів – найкращих не тільки в Україні, але й за кордоном.

А завтра ми відвідаємо місто Дніпро та чекаємо тільки позитивних емоцій.

00:53
01:54
Екскурсія.