​ЗАЛИШІМО НАЩАДКАМ ЧИСТУ ПЛАНЕТУ!

У локації «Проблеми збереження навколишнього середовища, екологія та здоров’я» зібралися команди 8 шкіл Донецької області, журі та небайдужі до екологічних проблем як свого регіону, так і Батьківщини в цілому.

Учні Краматорський НВК (ЗОШ № 32 ДНЗ) розповіли про сучасний стан національного парку «Синивир» та бурих ведмедів у реабілітаційному центрі, після перебування у якому їх випускають у дику природу.

А ще ознайомили присутніх із способами розпізнання штучного і натурального меду.

Команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 33 Краматорської міської ради вразила всіх незвичним поданням матеріалу. Учні провели звіт про поїздку до біосферного заповідника «Асканія-Нова» у вигляді інтерв’ю ведучої новин з кореспондентами.

Чотири «кореспонденти» розповідали історію заповідника, його значення для України і країн Європи. Також ми дізналися, що «Асканія-Нова» належить до семи чудес України. А ще цікавим був матеріал про міграцію птахів та одомашнення диких тварин.

Екологічна команда «Грін-тім» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Торецької міської ради розповіли про свою участь у різноманітних природоохоронних та екологічних акціях.

Учні Слов¢янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 зацікавили присутніх віртуальним перенесенням у 2117 рік, де показали наслідки пагубного впливу людини на довкілля. А ще заспівали пісню на екологічну тему та провели дефілє з демонстрацією виробів із побутових відходів.

Команда Бахмутської ЗОШ І-ІІ ступенів № 7 представила на розсуд журі та глядачів проект «Врятуймо нашу планету», у якому запропонували альтернативне вирішення збереження та переробки побутових відходів. Крім того, запропонували впровадження акцій збереження води та електроенергії. Закінчили свій виступ бахмутчани закликом «Залишімо нащадкам чисту планету!»

Учні Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Костянтинівської міської ради розповіли про необхідність збереження навколишнього середовища і свого здоров’я. Нагадали присутнім про наслідки Чорнобильської трагедії. Зацікавили всіх своїм проектом «Зелений острів моєї школи».

Команда «Зелений паросток» із Маріупольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 поділилася інформацією про свої трудові десанти, представили результати проведення акцій «Міні сад», «Квітуча Україна». А ще зацікавили всіх розповіддю про дендропарк «Біла Церква – Умань» і повели флеш-моб «Код нації».

Учні Очеретинського НВК «Очеретинська ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ» вразила всіх своїм веселим настроєм, чим внесли пожвавлення в хід локації. А ще очеретенці розповіли історію назви свого селища та ознайомили з дикими та лікарськими рослинами своєї місцевості та їхній вплив на здоров’я людини та екосистему в цілому.

Учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 м.Тоецьк

Пилипенко О., Шуріберко В., Логвненко В.

16:01
Нет комментариев. Ваш будет первым!