​ПЕРЕМОГА ГУРТУ «ЮНІ ЕКОЛОГИ»

​ПЕРЕМОГА ГУРТУ «ЮНІ ЕКОЛОГИ»

Локація «Перспективи, можливості та ресурси екотуризму» зібрала під своїм дахом любителів природи, які опікуються майбутнім своєї маленької батьківщини і всієї держави і мріють про розвиток екотуризму в Україні. 7 команд представили на розсуд журі і присутніх свої роботи. Кожен виступ був по-своєму цікавим.

З виступу учнів Опитненської школи ми дізналися про лісопаркову зону села Опитне, про річку Бахмутку та цілющі трави, які ростуть на її берегах.

Разом з ними розглянули екологічні проблеми річок Донецької та Закарпатської областей. Ознайомилися з легендами Закарпаття і Донеччини. А головне, з’ясували, що Донеччина є привабливим об’єктом для туристів.

Учні Зорянської СШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу Дубрівного Петра Савелійовича Костянтинівського району запропонували освоєння декількох екологічних стежин. З особливою теплотою вони розповіли про перлину рідного краю – річку Калинівку.

Учні Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки ознайомили присутніх з місцевою легендою про затонулий у водах Сіверського Дінця корабель з коштовностями, чим викликали інтерес до вивчення історії рідного краю.

Разом із учнями ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 Торецької міської ради присутні заочно пройшли екодоріжкою селищем Новгородське, побували н аберегах річки Кривий Торець.

Команда «Екосигнал» з Іллінівської СШ І-ІІІ ступенів Костятинівської міської ради розповіла про аварійний стан балки Кравецької, якого вона зазнає через видобуток піску, хоч і знаходиться в охоронній зоні. Члени команди запропонували розробку геологічної стежки «Балка Кравецька».

Учні Дробишевської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради поділилися своїми ідеями створення екостежок у рідному краї.

Та самим яскравим виявився виступ команди Української ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Селідівської міської ради. Гурт «Юні екологи» вразив присутніх своєю наполегливістю. Юні дослідники віком 9-10 років проклали екостежину протяжністю 4 кілометри (!) і так красиво про це розповіли, що викликали у всіх бажання обов’язково пройти нею.

Учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 м.Торецька

Шуріберко М. та Мірошниченко А.

16:57
Нет комментариев. Ваш будет первым!