ОХОРОНА ТВАРИН – СПРАВА КОЖНОГО!

ОХОРОНА ТВАРИН – СПРАВА КОЖНОГО!

У локації «Вивчення та охорона тваринного світу» першими звітували учні Покровської ЗОШ № 6, які побували в біосферному заповіднику «Асканія-Нова» і свої дослідницькі роботи присвятили його фауні. Усі зацікавлено слухали про мешканців Асканійського степу. Та й було що послухати! Домашні і дикі тварини – мешканці цього унікального природничого комплексу, птахи, безхребетні тощо. Цікавою була розповідь про тварин, які є нетиповими для українських степів та про тварин, занесених до Європейського та Червоного списку МСОП.

Розповідь була настільки цікавою, що викликала бажання теж побувати в біосферному заповіднику «Асканія-Нова».

Про дослідження безхребетних розповіли учасники команди Комишуватськаої ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вони звернули нашу увагу на те, що людина змінює навколишній світ, але при цьому бездумно і безжально знищує все живе.

У виступі учнів Олекандрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської ОТГ Слов¢янського району привернула увагу інформація про річку Сухий Торець. Виявляється, річка в посушливу погоду висихає (зникає), а потім з’являється знову.

Учасники команди НВК «Гімназія із ЗШ І ступеня» Костянтинівської міської ради повідали присутнім про свою роботу в акціях, чим дали нам поштовх для впровадження нових акцій у рідній школі. Особливо сподобалося дослідження Щапина Дмитра з приводу шкоди використаних батарейок. Підтримуємо гасло Дмитра: «Батарейки, здавайтеся!» та акція «Мяу! Гав!», учасникам якої пропонується нагодувати бездомних тварин.

Учні Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 наголосили на необхідності турботи про птахів узимку.

Команда Билбасівської ЗОШ І-ІІ ступенів Слов’янської районної ради ознайомила присутніх зі своєю дослідницькою роботою «Фауна рідного краю». А ще повідали нам про свою просвітницьку природоохоронну роботу: роботу екологічного патруля, акції, зустрічі з представниками мисливських організацій тощо.

Учні Добропільської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів поділилися інформацією про свої добрі справи. Вони провели ярмарок, а виручені кошти віддали до благодійного фонду тварин. Крім того, проводили тренінги, як поводити себе з тваринами. А ще добропільці впровадили проекти «Бережи наших менших друзів» та «Щаслива лапа».

Агітбригада «Екостарт» із ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради закликала всіх присутніх стати на захист тварин, наголосивши на тому, що «Охорона тварин – справа кожного».

Учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 м.Торецьк

Бондар Діана, Солдатенков Р., Єфименко Я.

16:55
Нет комментариев. Ваш будет первым!