Результати обласного конкурсу екосторінок серед шкіл Донецької області

Загальний протокол оцінювання Конкурсу екосторінок серед шкіл Донецької області

№ з/п

Назва навчального закладу

Загальний бал

Середній бал

Місце

1

ЧасовоярськаЗОШ І-ІІІ ст. № 15 Бахмутського р-ну

130

26

І

2

Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ст. Мангушського р-ну

125

25

ІІ

3

Краматорський НВК (ЗОШ № 32 — ДНЗ)

120

24

ІІІ

4

Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 11- багатопрофільний ліцей»

115

23

IV

5

Іванопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. Костянтинівського р-ну

95

19

V

6

Опитненська ЗОШ І-ІІІ ст. Бахмутського р-ну

90

18

VI

7

ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 (Торецьк)

85

17

VII

8

Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 33

80

16

VIII

9

Зорянська СШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу Дубрівного Петра Савелійовича

75

15

IX

10

Сонцівський НВК Покровського району

75

15

X

11

Покровська ЗОШ І-ІІ ст № 6

75

15

12

Миролюбівський НВК Покровського р-ну

70

14

13

ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (Торецьк)

65

13

14

Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. Костянтинівської районної ради

65

13

15

ЗОШ № 21 (Торецьк)

60

12

16

Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. №26

50

10

17

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

50

10

18

КЗ «Малоянисольська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.В.Балабана Нікольської районної ради Донецької області»

45

9

19

Гродівська ЗОШ І-ІІІ ст.Покровської районної ради

40

8

20

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

40

8

21

Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 10

40

8

22

Билбасівська ЗОШ І-ІІ ст. Слов'янського району

35

7

23

НВК «Гімназія із ЗШ І ступеня» (Костянтинівка)

35

7

24

Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12 (Селидове)

30

6

25

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 з профільним навчанням

30

6

26

Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст Черкаської ОТГ Слов'янського р-ну

30

6

27

Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст Слов'янського р-ну

30

6

28

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

30

6

29

Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

25

5

30

Дробишевська ЗОШ І-ІІІ ст Лиманської міської ради

25

5

31

ЦТК Добропілля

25

5

32

Малинівська ЗОШ Слов'янського р-ну

25

5

33

ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (Торецьк)

20

4

34

Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки (Бахмут)

15

3

35

Кальчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Нікольського р-ну

15

3

36

Добропільська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.

10

2

37

Очеретинська ЗОШ І-ІІІ ст

10

2

38

Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 Добропільської міської ради

5

1

39

Велеконовоселківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

0

0

40

Краматорська школа № 16

0

0

41

НВК "Інформатико-математ. ліцей — ЗОШ І-ІІ ст." (Торецьк)

0

0

42

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст. № 12

0

0

43

Дружківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

0

0

44

НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. — дитячий садок» № 4 (Дружківка)

0

0

45

НВК № 1 ( Лиман)

0

0

10:43
Нет комментариев. Ваш будет первым!