Гродівські школяри подорожують

Тип статьи:
Авторская

Гродівська ЗОШ: ми подорожуємо.

Особливою формою організації навчання виступає екскурсія. Це навчання в умовах природного ландшафту, виробництва, музею, виставки з метою спостереження та вивчення учнями різних об'єктів і явищ дійсності.

19 листопада учні Гродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Михайлівського НВК відвідали м.Дружківка, що знаходиться в мальовничому куточку Донеччині. Донецький обласний еколого-натуралістичний центр організував екологічну подорож до геологічного пам’ятника природи загальнодержавного значення «Дружківські скам’янілі дерева». Наша одноднівна поїздка виявилася насиченою та дуже цікавою. Ми побували у Дружківському історико-художньому музеї. З першої ж хвилини на нас повіяло історією, побутом українців з кінця 19 століття з початку розбудови міста й до сьогодення і тією любов'ю, з якою зібрано кожний експонат. Співробітники музею познайомили з напрямком «Дружківка у роки Великої Вітчизняної війни». У музеї знаходиться колекція творів художників, які працювали на Дружківському порцеляновому заводі, відкритому у 1971 році. Фонди музею складають предмети історико-краєзнавчого характеру. Це колекції археологічних знахідок, у тому числі — фрагменти Дружківських скам'янілих дерев –араукарій.

Також збагатилися духовно, отримали пораду священника і молитовну підтримку у Свято-Миколаївському храмі.

Нікого не залишила байдужими відвідування кінотеатру 3D та перегляд фільму, смачна піца допомогла поновити сили, які діти використали під час гри у боулінг. І найбільш вражень всі отримали від відвідування катка.

Щиро дякуємо за проведення та організацію заходів, спрямованих на розвиток здібностей учнів діяти з пізнавальних позицій у оточуючому їх навколишньому світі, безпосередньо сприймати і вивчати життєві явища і процеси, методиста ДОЕНЦ Воронову О.В.


Практичний психолог Гродівської ЗОШ

Касьянова С.В.

Нет комментариев. Ваш будет первым!