Додаток 7

Тип статьи:
Авторская
Источник:

ХВОЙНІ ПОРОДИ ДЕРЕВ ЯК БІОІНДІКАТОРИ СТАНУ ЗАБРУДНЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА МІСТА КОСТЯНТИНІВКА

Козлов Антон Павлович учень 9 класу загальноосвітньої школи І –ІІ ст..№7 м. Костянтинівка

Науковий керівник: Кириленко Світлана Костянтинівна кандидат біологічних наук, завідувач відділу сільського господарства Донецького обласного еколого-натуралістичного центру

Педагогічний керівник роботи: Давідова Олена Леонідівна, учитель хімії та біології ЗШ І-ІІст. №7

В усьому світі, особливо у великих містах та промислових центрах, відбувається безперервне забруднення навколишнього середовища. Основними джерелами забруднення являються вихлопні гази машин, викиди заводів та фабрик. У м. Костянтинівка, на протязі 70 років, було сконцентровано більше 20 великих промислових підприємств з вкрай шкідливими виробництвами чорної, кольорової металургії, хімічної промисловості, будматеріалів і т.д., в результаті чого грунт, вода й атмосферне повітря перенасичені забруднюючими речовинами. Та найбільше все це наносить шкоду хвойним рослинам нашого містаМи живемо в індустріальному регіоні, тільки в нашому місті працює 17 екологічно небезпечних підприємств, тому проблеми охорони оточуючого середовища являються для нас дуже актуальними.

Мета роботи — вивчити хвойні породи дерев як біологічних індикаторів, що вказують на стан забруднення навколишнього середовища міста Костянтинівка, та обґрунтувати біолого -екологічні основи створення зелених насаджень на території міста для вирішення природоохоронних завдань та оздоровлення навколишнього середовища.Нет комментариев. Ваш будет первым!