Додаток 6

Тип статьи:
Авторская
Источник:

Дослідницька робота

Дослідження дії синтетичних мийних засобів та їх впливу на живі організми.

Бондаренко Анастасія Євгенівна

Донецьке територіальне відділення МАН, відділення: хімія та біологія Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, 10-Б клас Давідова Олена Леонідівна, учитель хімії та біології Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

З давніх часів для підтримання чистоти людина використовує величезну кількість мийних засобів. Любий мийний засіб представляє собою складну хімічну речовину, яка є хімічним забруднювачем, що може викликати гострі отруєння, хронічні захворювання, а також канцерогенні та мутагенні дії. Тому мною було обрано тему роботи: Дослідження дії синтетичних мийних засобів та їх впливу на живі організми.

Актуальність даної теми пов’язана з тим, що в наш час відбувається постійне збільшення кількості нових хімічних засобів, які використовує людина в своєму житті, не замислюючись над тим, що після їх використання, всі хімічні забруднювачі потрапляють в навколишнє середовище, викликаючи порушення екологічної рівноваги в біогеоценозах та збільшення захворювань живих організмів, в тому числі й людини.

Нет комментариев. Ваш будет первым!