Великий символ українського народу

Тип статьи:
Авторская
Источник:

Великий символ українського народу

Автор: Кошкіна Тетяна Андріївна

Костянтинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №9 11 клас

Костянтинівської міської ради

Науковий керівник: Сейкель Олена Петрівна

Актуальність цієї теми полягає у дослідженні різних сфер діяльності М.С. Грушевського: історичної науки, громадського життя наприкінці ХІХ – початку ХХ століття. Аналізу впливу В. Антоновича, вчителя М. Грушевського, на формування його історичної концепції, його вагомий внесок у розвиток тодішньої історичної науки, і становлення української державності, висловлюванні власної оцінки діяльності цієї видатної людини. Порівнянні «української ідеї» М. Грушевського та його вчителя В. Антоновича, аналізу їхнього вкладу в роботу «Київської історичної школи» в історіографії.

Метою роботи є аналіз наукової творчості та громадської діяльності М.С. Грушевського та його вчителя В. Антоновича. Визначення внеску М. Грушевського у розвиток історичної науки і український національний рух, прийняття власної позиції стосовно цієї особистості.

У процесі виконання науково-дослідницької роботи опрацьована наукова література та джерела, за якими проаналізовано життєвий і науковий шлях М. Грушевського і виділено основні його етапи: організація історичної науки, діяльність М. Грушевського в «Київський історичній школі», формування власної української позиції та проведення паралелі з його вчителем В. Антоновичем.

Нет комментариев. Ваш будет первым!