Подорож по рідному краю

Тип статьи:
Авторская

Велика екскурсійна подорож учнів Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 по рідному краю.

В рамках проекту «Відкривай Україну»

27жовтня, під час осінніх канікул, під керівництвом члена Громадської Ради при міськуо Якименко О.О., вихованці гуртків: «Юні музеєзнавці», «Юні охоронці природи» і учні Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, здійснили велику екскурсійну подорож до селища Олександро-Калинове. Першою їх гостинно зустріла керівник Музею села, Т. А. Піддубна — директор Олександро-Калинівіського центру культури та дозвілля. Діти були вражені таким різноманіттям сільських побутових предметів. Вони побачили сільське подвір’я, техніку, вирізані з дерева фігури тварин і славнозвісний колодязь-журавель. Побували у справжній сільській хаті, в якій підлога вислана цілющими травами. А також учням була представлена нова експозиція присвячена АТО, де учні познайомилися з героїчним сьогоденням. Особливо вразила учнів, захисна сітка з національною символикою, сплетена мешканцями села, на фоні якої ми зробили пам’ятне фото.

Другою частиною екскурсії була подорож на територію регіонального ландшафтного парку Клебан-Бик. І хоча учні не змогли пройти по екологічній стежині, робітники парку Керносенко Т.В. і Мясоєдова О.І. зі смотрового майданчика показали заповідну територію Клебан-Бик. Вони розповіли про історію створення і роботу регіонального парку, показали зону відпочинку і водосховище. І тут нас чекав сюрприз, — стая лебедів гордо і велично розсікали водний простір, а потім піднялися у небо готуючись до відльоту на зиму. Всі учні, які були на екскурсії вирішили приїхати на весні зустрічати лебедів .

На завершення єкскурсіного дня, для екскурсантів гостинно відкрила двері Олександро-Калинівська школа. Педагог-організатор, Харченко Д.М. разом зі своїми учнями провели краєзнавчо-екологічний квест і пригостили чаєм і смачними домашніми булочками.

Учні активісти школи, члени гуртка «Юні музеєзнавці» з керівником Пугачовою Л.Р., члени гуртка «Юні охоронці природи» з керівником Данильченко А.В., куратор краєзнавчої робота Сейкель О.П. з учнівським штабом, та керівник гуртка «Українське народознавство» Мальченко Т.В. дуже вдячні директору школи, Севастьянову Д.Ю за подаровану можливість безкоштовно подорожувати по цікавим містам, рідної України і організатору екскурсії Якименко О.О., члену Громадської Ради при міськуо.

Нет комментариев. Ваш будет первым!