​Легенда «Сонечко і Місяць або незвичайне кохання»

Тип статьи:
Авторская

Легенда

«Сонечко і Місяць або незвичайне кохання»

Одного літнього вечора дівчинка на ім`я Cонечко ніяк не хотіла заходити за обрій. Вона ще хотіла милуватися зеленню літнього лісу, блакитними хвилями на морі, вечірнім життям людей. Але день добігав кінця – все повинне було дотримуватися звичайного ритму. Настав час господарювати Місяцю. Сонце і Місяць зустрілися лише на одну мить. Місяць, відчувши тепло, ніжність, лагідність Дівчинки – Сонечка, закохався в неї без тями. А її вразила у саме серце велич і загадковість Місяця. В їх серцях назавжди залишилися світлі почуття один до одного. Та раптом ударив грім – це Цар Природи розгнівався на дівчинку – Сонечко за її легковажну поведінку.

З того часу Місяць нагадував дівчині – Сонечку про свої почуття: дарував їй зорі, вистилав дорогу Молочним шляхом і навіть плакав за нею, а його сльози яскравими намистинками падали на землю. А Сонечко зігрівала всіх теплом і частинку цього тепла дарувала Місяцю. Коли йшов дощ і їй було зовсім сумно, вона намагалася прокласти місток до Місяця. Цей місток мав сім кольорів. І кожен колір — це прояв почуттів, які переповнювали душу закоханої дівчини.

Цар Природи спостерігав за їхніми світлими почуттями, але розумів, що день і ніч не зустрінуться, тому що це завдасть шкоди його царству. Йому було шкода їх, тому він вирішив подарувати їм побачення. Вони змогли зустрітися на декілька хвилин і помилуватися один одним.

І з того часу, коли Цар Природи перебуває в гарному настрої, він дарує побачення закоханим, але воно триває недовго і відбувається раз на багато років. Коли ми маємо можливість спостерігати за затемненням сонця, то вважаємо, що це лише природне явище. А насправді – то довгоочікувана зустріч закоханих.

Сухозад Вікторія

Учениця 4 класу

ЗОШ І – ІІ ступенів № 21

Торецької міської ради

Нет комментариев. Ваш будет первым!