Крокодил та лев

Тип статьи:
Авторская

Крокодил та лев

Булавін Іван, учень 4-Б класу Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів №33

Керівник Меркулова Алеся Іванівна, вчитель молодших класів

В Індії жив крокодил на ім’я Крек. Він був дуже добрий та щирий. У Крека була велика мрія с ким небудь потоваришувати. Но з ним ніхто не хотів дружити бо всі його боялися. Вони не знали, що за його страшною зовнішністю ховається великий добряк.

Крокодил Крек вирішив піти по Індії і знайти собі вірного друга, який буде бачити в ньому внутрішню красу.

Коли він шов біля озера Вембанад, то почув Крик про допомогу. Це кричав Лев, він впав у воду.

Лев дуже любив гуляти біля цього озера та мріяти. А мріяв він так як і Крек про вірного друга, з яким можна бути тим ким ти є насправді. З яким можна буде погратися в різні ігри, половити метеликів, а коли настануть важкі часи він завжди буде поруч. Ось так замріявшись, він перестав дивитись під ноги, зачепився за корінь дерева і впав у воду. Але Леви не вміють плавати! І він почав тонути і кликати на допомогу.

Побачивши Лева, як той бовтається в воді, Крек ні хвилини не думаючи, кинувся у воду рятуватийого. Коли той опинився на березі озера Вембанад, сказав крокодилу:

— Спасибі! Я твій боржник, бо ти спас мені життя. І я хочу тобі віддячити. Я готовий виконати любе твоє бажання.

Крокодил Крек був вражений словами Лева, бо він ніколи не чув слів подяки. Скільки Крек не робив добрих справ, усі від нього тільки тікали зі страхом в очах. Тільки один Лев не злякався його, та навіть заговорив з ним.

Крокодил промовив Льву :

  • У мене одне бажання. Я хочу, щоб ти став моїм другом!

Ось так, лев та крокодил стали найліпшими друзями.

Нет комментариев. Ваш будет первым!